[VIDEO i FOTO] Mają w sprzedaży aż 90 różnych herbat. Nowa herbaciarnia w Kielcach otwarta - wKielcach.info

[VIDEO i FOTO] Mają w sprzedaży aż 90 różnych herbat. Nowa herbaciarnia w Kielcach otwarta

Przeróżne rodzaje herbat znajdziemy w nowo otwartej herbaciarni Czas na Herbatę, mieszczącej się przy ulicy Massalskiego 8F w Kielcach.

– W swojej ofercie posiadamy aż 90 różnych herbat. Począwszy od zielonej przez owocową, aż po okazjonalne. Osobną grupą herbat są herbaty kwitnące, które po zaparzeniu rozkładają się w piękny rozłożysty kwiat. To są ręcznie zwijane kwiaty – wymienia Aleksandra Wojtasik.

I dodaje: – Mamy również zieloną, japońską herbatę matchę. To sproszkowana herbata, która zawiera mnóstwo witamin, minerałów i polifenoli. Sprzyja procesowi odchudzania i zmniejsza apetyt. Opowiadając o asortymencie muszę wspomnieć o szerokim wachlarzu kaw pochodzących z najlepszych plantacji. Posiadamy na miejscu młynek, dzięki czemu klient może cieszyć się z aromatu zmielonych ziaren bez domowego ekspresu.

W Czasie na Herbatę kupimy również akcesoria do zaparzenia i podawania herbaty od filiżanek, imbryczków, kawiarki, aż po zaparzacze. – Dzięki nim można oddzielić napar od kwiatów – mówi Aleksandra Wojtasik.

Wszystkie produkty w herbaciarni przy ulicy Massalskiego można kupić na wagę. – Klient decyduje o ilości kupionej herbaty czy kawy. Ważnym elementem naszego sklepu są kosze prezentowe na każdą okazję. Można sobie wybrać gotowy kosz lub skomponować samemu. Kosz jest robiony na miejscu i trwa to dosłownie kilka minut – opowiada właścicielka.

Herbaciarnia Czas na Herbatę jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 9 do 19  i w soboty od 10 do 15.

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments