Potężny park handlowy powstanie w Kielcach!  - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

Potężny park handlowy powstanie w Kielcach! 

Przeczytaj także

Przy ulicy Ściegiennego w Kielcach powstanie ogromny park handlowy. Cały kompleks będzie liczył ponad 30 tysięcy metrów kwadratowych. Znane są już pierwsze podmioty handlowe, które uruchomią swoją działalność w tym miejscu. 

O sprawie poinformował branżowy serwis PropertyNews.pl. Inwestor parku handlowego ma już prawomocne pozwolenie na budowę przy granicy z gminą Morawica. To ma być jedno z największych przedsięwzięć handlowych w tej części Polski. Inwestorem jest spółka Perfect Plus Sp. z o.o.

Rozpoczęcie prac budowlanych zaplanowano na trzeci kwartał tego roku, natomiast za komercjalizację obiektu odpowiada Nuvalu Polska, firma doradcza działająca od ponad 15 lat na polskim rynku nieruchomości komercyjnych.

Nowy park handlowy powstanie w Kielcach, przy ul. Ściegiennego, na wyjeździe w kierunku Tarnowa, przy granicy z gminą Morawica. W ramach pierwszej fazy inwestycji powstanie restauracja typu drive-thru.

Inwestor uzyskał już pozwolenie na budowę, a rozpoczęcie prac budowlanych nastąpi jeszcze w III kwartale br. W ramach I fazy projektu powstanie około 5,500 mkw. powierzchni najmu, z różnorodną ofertą handlową. Wśród najemców znajdą się m.in. sklep spożywczy Lewiatan, wielkopowierzchniowy sklep z odzieżą, drogeria, sklep z elektroniką. Pewne jest również, że na działce stanie McDonald’s.

Przed parkiem handlowym stanie parking na około 200 samochodów. Docelowo cały kompleks handlowy będzie liczył ponad 30 tys. mkw. powierzchni najmu oraz około 800 miejsc postojowych.

Nowe centrum handlowe powstanie w pobliżu Kieleckiego Parku Przemysłowego oraz nowej bawialni FlySky. 

Przeczytaj także