Prezentacja nowego modelu Suzuki Swift. Byli znani sportowcy - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

Prezentacja nowego modelu Suzuki Swift. Byli znani sportowcy

Przeczytaj także

Nowy silnik, zaawansowane systemy bezpieczeństwa, doskonałe właściwości jezdne. W Folwarku Samochodowym, oficjalnym dealerze Suzuki w Kielcach przy ul. Gustawa Morcinka 1, odbyła się prezentacja nowego modelu Suzuki Swift. Nie zabrakło przy tym znanych gości. 

Wydarzenie, prowadzone przez Ambasadora marki Suzuki, znanego dziennikarza motoryzacyjnego Radosława Jemielitę, zgromadziło licznych entuzjastów motoryzacji i miłośników marki. Gośćmi specjalnymi byli sportowcy: Sandra Drabik, Paweł Golański oraz Daniel „Jonasz” Adamiec, którzy podzielili się anegdotami z życia sportowego.

Główną atrakcją wieczoru był oczywiście Nowy Suzuki Swift – wyrafinowany, inteligentny samochód miejski z wyrazistym designem. Ten model łączy oszczędność z doskonałymi właściwościami jezdnymi. Kolejna odsłona kultowego hatchbacka została wyposażona w zaawansowane systemy bezpieczeństwa oraz zupełnie nowy silnik 1,2, który oferuje jeszcze większą radość z jazdy. Czerpiąc z dziedzictwa poprzednich generacji, Nowy Swift zaspokaja potrzeby zarówno wymagających kierowców, jak i osób szukających niezawodnego, ekonomicznego pojazdu na co dzień.

Prezentacja zakończyła się sesją pytań i odpowiedzi, podczas której uczestnicy mogli bliżej poznać nowy model i jego unikalne cechy. Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy do odwiedzenia salonu w Folwarku Samochodowym, aby osobiście przekonać się o zaletach Nowego Suzuki Swift.

Dodatkowo, do 19 czerwca 2024 r. obowiązuje specjalna cena na Nowy Suzuki Swift oraz atrakcyjne kredytowanie 50/50 z oprocentowaniem 0%. To doskonała okazja, aby stać się właścicielem tego wyjątkowego samochodu na bardzo korzystnych warunkach.

Przeczytaj także