Profilaktyka ginekologiczna oraz prowadzenie ciąży w Centrum Zdrowia Darimed - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

Profilaktyka ginekologiczna oraz prowadzenie ciąży w Centrum Zdrowia Darimed

Przeczytaj także

Każda kobieta powinna regularnie się badać, aby kontrolować swoje zdrowie. W Centrum Zdrowia Darimed w Kielcach wykonamy wszystkie potrzebne badania z zakresu profilaktyki ginekologicznej oraz prowadzenia ciąży. Ginekolodzy i położne zadbają o komfort, a także obejmą kompleksową opieką.

Regularne badania profilaktyczne są kluczowe dla zdrowia każdej kobiety. W Centrum Zdrowia Darimed oferowane są między innymi cytologia szyjki macicy, USG ginekologiczne narządu rodnego oraz USG piersi. – Każda kobieta powinna wykonywać te badania raz na rok, aby kontrolować swoje zdrowie – powiedział Michał Lenart, lekarz specjalista położnictwa i ginekologii.

Centrum Zdrowia Darimed dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym, który umożliwia wykonanie precyzyjnych badań. – Wykonujemy kompleksowe badania profilaktyczne dla kobiet. Mamy trzy rodzaje cytologii: tradycyjną 'na szkiełko’, płynną oraz płynną z oznaczeniem HPV. Wyniki gotowe są bardzo szybko, bo już w ciągu 7 dni – poinformowała Monika Siekanka-Białek, położna.

Badania wykonywane są od poniedziałku do piątku w godzinach 7–20, co pozwala na dostosowanie wizyt do indywidualnych potrzeb pacjentek. Ważnym udogodnieniem jest również możliwość pobrania materiału do badań zarówno przez lekarza, jak i położną.

Centrum Zdrowia Darimed specjalizuje się także w prowadzeniu ciąży. – Ciężarne pacjentki mają przypisanego lekarza, który zajmuje się nimi od początku ciąży aż do narodzin dziecka – oznajmił Michał Lenart.

– Na co dzień pracuję w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach na oddziale noworodkowym oraz w Centrum Zdrowia Darimed. Jestem nieodpłatnym wsparciem dla pacjentek. Jeżeli któraś z Pań ma jakiekolwiek wątpliwości lub pytania to służę pomocą i wsparciem – podkreśliła Monika Łabędzka, położna.

Centrum Zdrowia Darimed to placówka, która oferuje kompleksową opiekę ginekologiczną i położniczą, dostosowaną do potrzeb każdej kobiety. Dzięki regularnym badaniom profilaktycznym oraz profesjonalnemu prowadzeniu ciąży, pacjentki mogą czuć się zaopiekowane. Personel Centrum Zdrowia Darimed, w skład którego wchodzą kobiety i mężczyźni w każdym wieku, zarówno lekarze specjaliści, jak i doświadczone położne, dokłada wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług, by każdy znalazł odpowiednią dla siebie opiekę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez wKielcach.info (@wkielcach)

fot. Amelia Sumara

Przeczytaj także