Przegląd kieleckich inwestycji mieszkaniowych - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

Przegląd kieleckich inwestycji mieszkaniowych

 

Bloki przy ulicy Turystycznej i Pieszej

Na kieleckim Szydłówku przy ulicy Turystycznej i Pieszej powstaną dwa nowe bloki. Inwestycję na działce po kieleckim Przedsiębiorstwie Gospodarki Mieszkaniowej realizuje kielecka firma Becher. Zostało zakończone wyburzanie budynku po przedsiębiorstwie.

Nowe bloki zostaną połączone halą garażową na poziomie -1. – Mieszkania będą miały powierzchnię od 35 m kw. do 74 m kw. W jednym budynku od strony ulicy Turystycznej planujemy ich 30 i 2 lokale handlowe. Natomiast w drugim od strony ulicy Pieszej powstaną 22 mieszkania – wylicza Katarzyna Kwietniewska, kierownik działu sprzedaży firmy Becher.

Na nowopowstających budynkach przy ulicach Turystycznej i Pieszej zostanie zastosowana technika zielonych dachów. W obu blokach będzie więcej miejsc postojowych niż mieszkań. Przy budynku od strony ulicy Pieszej na zewnątrz zostaną przygotowane cztery miejsca postojowe. 

Cały teren inwestycji będzie ogrodzony, monitorowany i obsadzony zielenią. – W obu budynkach będą znajdowały się windy. Wystój klatek schodowych został zaaranżowany przez architekta wnętrz – zaznacza Katarzyna Kwietniewska.

Prace budowlane przy inwestycji na kieleckim Szydłówku mają potrwać około 18 miesięcy. 

POPRZEDNIA STRONA NASTĘPNA STRONA