Rewolwer w paczce z ubraniami. Nietypowe znalezisko kieleckiej w sortowni odzieży - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

Rewolwer w paczce z ubraniami. Nietypowe znalezisko kieleckiej w sortowni odzieży

Rewolwer w paczce z ubraniami – takie nietypowe znalezisko odkryła pracownia sortowni odzieży w Kielcach. Przesyła trafiła do zakładu z Niemiec. 

– Nietypowa sytuacja wydarzyła się w nocy z poniedziałku na wtorek, w jednej z firm. 25- letnia pracownica, zajmująca się sortowaniem przesyłek z zagranicy, sprawdzała pakunki z ubraniami. W pewnym momencie natrafiła na coś, czego bynajmniej nie dało się zakwalifikować jako kurtka, bluzka, czy spodnie. Kobieta pomiędzy ubraniami natrafiła na przedmiot przypominający broń, o czym niezwłocznie poinformowała kieleckich stróżów prawa – informuje Karol Macek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

Policjanci ustalili, że nietypowe znalezisko przyjechało na teren naszego kraju z Niemiec. Rewolwer został zabezpieczony i trafił do szczegółowej ekspertyzy, która wykaże jego właściwości oraz czy jego przewożenie pomiędzy krajami było dozwolone.

Przeczytaj także