Zawody łazików marsjańskich w Kielcach.

Rynek w piasku. Trwa montaż ogromnego boiska!

800 ton specjalnego, niekurzącego się piasku wypełni profesjonalną arenę z boiskami do siatkówki plażowej, piłki nożnej i ręcznej. Wszystko otoczone będzie trybunami na 300 miejsc i strefą relaksu z palmami i hamakami oraz plażowymi leżakami – tak jeszcze w tym tygodniu będzie wyglądał kielecki Rynek.

Wszystko za sprawą „Festiwalu Sportów Plażowych”- międzynarodowej imprezy, która w stolicy województwa rusza 17 sierpnia i potrwa do końca wakacji.

Międzynarodowy Festiwal Sportów Plażowych to cykl imprez w 6 miastach w Polsce, które odbywają się od początku maja do początku września. W każdym z miejsc, do których zawita Festiwal kulminacyjnym punktem są trzy weekendy z prestiżowymi, międzynarodowymi turniejami z udziałem czołowych zagranicznych oraz polskich zespołów. Realizowane one będą w trzech dyscyplinach: piłki siatkowej, piłki ręcznej i piłki nożnej. Turnieje nie będą biletowane.

Więcej szczegółów poznamy na wtorkowej konferencji prasowej władz miasta. Gościem specjalnym będzie wybitny siatkarz Paweł Zagumny, ambasadora festiwalu.

Dodaj komentarz

avatar

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Subscribe  
Powiadom o