Śmiertelny wypadek na Malikowie. Są utrudnienia - wKielcach.info

Śmiertelny wypadek na Malikowie. Są utrudnienia

Na ulicy Malików w Kielcach doszło do tragicznego zdarzenia. Pod kołami samochodu ciężarowego zginęła 85-letnia kobieta.

Do wypadku doszło koło 6.00 rano. Auto ciężarowe marki MAN jechało od skrzyżowania z ul. Szajnowicza-Iwanowa w kierunku Skrajnej. Z pierwszych ustaleń wynika, że kobieta wtargnęła na jezdnię poza przejściem dla pieszych. 32-letni kierowca ciężarówki był trzeźwy. Policja ustala okoliczności wypadku.

Uwaga na utrudnienia!

Na wysokości posesji Malików 69 policja steruje ruchem. Utrudnienia powinny potrwać do godziny 9. Utrudnienia dotyczą też autobusów linii 25, 102 oraz 112, część z nich utknęła na trasie.

Autobusy linii 25 (kierunek Targi Kielce) oraz 102 (kierunek Kruszelnickiego) jadące od centrum czasowo kończą i zaczynają trasę z pętli przy ulicy Massalskiego na osiedlu Ślichowice (nie obsługują odcinka Malików – Kruszelnickiego oraz Malików – Targi Kielce).

Autobusy linii 112 jadące od Zagórskiej w kierunku Szajnowicza-Iwanowa / Puscha czasowo kończą trasę przy ulicy Batalionów Chłopskich (nie obsługują odcinka Malików – Ślichowice – Szajnowicza-Iwanowa / Puscha).

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments