Street Food Polska Festival na ulicy Sienkiewicza. Jest kuchnia z różnych stron świata - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

Street Food Polska Festival na ulicy Sienkiewicza. Jest kuchnia z różnych stron świata

Przeczytaj także

Kuchnia hiszpańska, grecka, czy też węgierska. Do tego muzyka i zabawy dla dzieci. W dniach 15 – 17 września odbywa się ostatni w tym sezonie Street Food Polska Festival w Kielcach.

Kielczanie mogą tym razem korzystać z oferty 16 food trucków. – Jest parowóz z azjatyckimi bułeczkami bao i makaronem udon. Jest „Greek Truck” z greckimi daniami, a także „Azja w Bule” z szarpanymi mięskami. Przepyszne szaszłyki i polskie kiełbaski. Do tego wspaniała zapiekanka z „Highlandera”, grillowane ciabatty z sezonowaną wołowiną od „Smaków Ulicy”, cieszące się niezmierną popularnością langosze węgierskie. Jest w czym wybierać – mówi Izabela Skoczek ze Street Food Polska.

Ponadto zapowiedziano, że w sobotę o 18 na Placu Artystów będzie można posłuchać muzyki na żywo w wykonaniu Czarny Miś – Janusz Starczynowski & Wojtek Nędza. Z kolei w niedzielę od 14 do 17 w tym samym miejscu odbędą się animacje dla dzieci. Również w niedzielę o godzinie 15 gotował i opowiadał o kuchni będzie Maksymilian Przybylski z bloga Max gotuje z Natury. 

Strefa Food Truck:
Kielce, ul. Henryka Sienkiewicza
15.09. (piątek): 14.00-21.00
16.09. (sobota): 11.00-21.00
17.09. (niedziela): 11.00-20.00

Strona wydarzenia na Facebooka znajduje się TUTAJ.

Przeczytaj także