To najlepsze i najgorsze przychodnie w Kielcach. Wasz ranking - wKielcach.info

To najlepsze i najgorsze przychodnie w Kielcach. Wasz ranking

Jakiś czas temu poprosiliśmy Was na naszym fanpage’u na Facebooku’u o opinie na temat Waszych przychodni rodzinnych. Napisaliście blisko 200 komentarzy, dzięki czemu udało nam się przygotować mini ranking. Mamy nadzieję, że przyda Wam się wybierając w przyszłości przychodnię rodzinną.

Ranking podzieliliśmy na:

  • przychodnie z największą liczbą pozytywnych komentarzy,
  • przychodnie, które otrzymały większość dobrych ocen lub pojedyncze pozytywne komentarze
  • przychodnie z pojedynczymi negatywnymi komentarzami
  • przychodnie z największą liczbą negatywnych komentarzy 

Oto co nam wyszło.

Przychodnie z największą liczbą pozytywnych komentarzy

Wygranymi Waszego zestawienia zostały przychodnia Centrum Medyczne Zdrowie przy ul. Karczówkowskiej  oraz Centrum Medyczne Omega mieszcząca się przy al. Jerzego Szajnowicza-Iwanowa oraz w Galerii Echo. Pacjenci tych przychodni zwracali uwagę na świetną obsługę i dostępność lekarzy. W obu przypadkach nie było ani jednego negatywnego komentarza.

Przychodnie, które otrzymały większość dobrych ocen lub pojedyncze pozytywne komentarze

Gdybyśmy mieli wskazywać przychodnie, która stanęłaby na najniższym stopniu podium, byłaby to przychodnia Medica na osiedlu Na Stoku. Większość osób jest z niej bardzo zadowolona, ale zdarzyły się pojedyncze negatywne komentarze.

Pojedyncze pozytywne opinie otrzymały takie przychodnie jak Artmedik przy ul. Robotniczej, przychodnia Barwinek, przychodnia Unimed, przychodnia Galus przy ul. Górnej, przychodnia przy ul. Kujawskiej czy przychodnia Kalinka na Ślichowicach.

Przychodnie z pojedynczymi negatywnymi komentarzami

Kolejne poradnie to te, które wyszły właściwie na zero. Miały kilka negatywnych opinii, ale także pozytywnych. I są to: przychodnia Artimed przy ul. Paderewskiego, przychodnia Zapiecek czy przychodnia MSWiA przy ul. Wojska Polskiego.

Z kolei negatywne opinie przeważały w przychodni przy ul. Szczepaniaka, przychodni Dalmed (zarówno przy ul. Kujawskiej jak i ul. Dalekiej).

Przychodnia z najgorszą opinią

Niekwestionowanym przegranym rankingu jest przychodnia przy ul. Lecha. Komentujący nie zostawili na tej poradni suchej nitki wytykając przede wszystkim ogromny problem z rejestracją.

Dziękujemy Wam za tak liczny udział w naszej ankiecie i zachęcamy do komentowania kolejnych postów, z których również postaramy się stworzyć podobne rankingi. Im więcej komentujących, tym wyniki będą bardziej obiektywne!

Nasze poprzednie rankingi:

Gdzie zjemy najlepsze burgery w Kielcach? Oto WASZ ranking

Gdzie zjemy najlepszą pizze w Kielcach? Oto WASZ ranking

5 najlepiej zaprojektowanych restauracji i pubów w Kielcach

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments