Uber Eats już działa. Są rabaty na start!

Uber Eats już działa. Są rabaty na start!

Zgodnie z zapowiedzią Uber Eats wchodzi na kielecki rynek z początkiem grudnia. Na start firma oferuje atrakcyjne zniżki i 30 restauracji, z których można zamawiać jedzenie.

Aplikacja Uber Eats staje się coraz popularniejsza w Polsce. Oferuje bardzo preferencyjne warunki dla klientów: krótki czas dostawy (zazwyczaj krócej niż 32 min), brak minimalnej kwoty zamówienia. Trasę dostawcy można śledzić na bieżąco na mapie w aplikacji, natomiast płatności dokonujemy, dzięki podpiętej do aplikacji karty bankowej.

Zniżki na start

Uber Eats przygotował dla mieszkańców Kielc promocje na start. Do każdego z pierwszych trzech zamówień użytkownicy otrzymają kupon o wartości 15 zł. Żeby skorzystać ze zniżki trzeba wpisać w zakładce „Promocje” kod promocyjny: KIELCE45. Kody obowiązują do 23 stycznia 2020 roku.

Jakie restauracje?

Na razie w aplikacji widnieje 30 restauracji z Kielc, jednak tylko połowa z nich jest dostępna. Jedzenie można zamówić m.in. z BÓ Burger, Okami Sushi, Maxi Pizzy, Sokowirówki czy Restauracji Parkowa.

Wciąż szukają dostawców

Firma wciąż prowadzi rekrutację w Kielcach. Stawka za godzinę to 25 zł. W Polsce Uber Eats działa już w Białymstoku, Bydgoszczy, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x