[VIDEO i FOTO] W Ogrodzie Botanicznym rusza kawiarnia Wesoła Kafka - wKielcach.info

[VIDEO i FOTO] W Ogrodzie Botanicznym rusza kawiarnia Wesoła Kafka

W sobotę w kieleckim Ogrodzie Botanicznym zostanie otwarta Kawiarnia Wesoła Kafka. – To jest nasz trzeci lokal w Kielcach – mówi Edyta Rówińska, właścicielka kawiarni.

– W naszej kawiarni będzie można zjeść pyszne desery, ciasta, lody naturalne, zdrowe koktajle, słone przekąski czy sorbety. Klienci spróbują również kawki z ekspresu albo mrożonej. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie – dodaje Edyta Rówińska.

Wnętrze kawiarni Wesoła Kafka pasuje do Ogrodu Botanicznego. – Mamy klasyczny wystrój. Dużo kwiatów, zieleni. Do tego wiszą zdjęcia z ogrodu, które udostępniła nam pani Kasia, kierowniczka Ogrodu Botanicznego – wymienia właścicielka kawiarni Wesoła Kafka.

W środku lokalu jest przygotowanych 30 miejsc siedzących dla gości. – Będzie też możliwość wyjścia na zewnątrz, gdzie mamy około 20 miejsc siedzących – opowiada Edyta Rówińska.

Do końca czerwca Kawiarnia Wesoła Kafka w Ogrodzie Botanicznym będzie otwarta od godziny 10 do 18. – Od 1 lipca zapraszamy do naszej kawiarni i zwiedzania ogrodu w godzinach od 10 do 20 – mówi Edyta Rówińska.

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments