Volvo prezesa PGO zostało sprzedane. Z zyskiem! - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

Volvo prezesa PGO zostało sprzedane. Z zyskiem!

Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami w Promniku sprzedało Volvo XC60, które wcześniej zakupiło za ponad 220 tysięcy złotych. Transakcja przyniosła zysk omawianej spółce.

Przypomnijmy, że Volvo XC60 zostało kupione w lipcu za kwotę 220 500 zł brutto. Sprawa wyszła na jaw ponad miesiąc temu, a prezes PGO w absurdalny sposób tłumaczył się zarówno mediom jak i kieleckim radnym. Jednak po odbytej rozmowie z prezydentem Bogdanem Wentą, Mirosław Banach podjął decyzję o sprzedaży samochodu Volvo i ogłoszeniu nowego przetargu na zakup samochodu osobowego na potrzeby wykonywania bieżącej działalności przez Zarząd Spółki.

Teraz ogłoszono, że auto udało się sprzedać z zyskiem za ponad 223 tysiące złotych.

– Zarząd Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z. o. o. w Promniku informuje Pana Prezydenta Miasta Kielce, że zgodnie z podjętą decyzją, sprzedaż samochodu osobowego Volvo XC60 została zlecona autoryzowanemu dealerowi marki Volvo, firmie Scandinavia Auto Sp. z. o. o. Samochód Volvo XC60 został sprzedany. W dniu 16.11.2021 r. na konto Spółki wpłynęła zapłata za sprzedaż samochodu w wysokości 223 500, 00 zł – napisano w informacji do prezydenta Kielc.

Przeczytaj także