W kieleckiej Radzie Miasta powstał klub "Perspektywy" - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

W kieleckiej Radzie Miasta powstał klub „Perspektywy”

Przeczytaj także

Fot. Maciej Bursztein/Facebook

Czwórka radnych, którzy w wyborach samorządowych startowali z listy KWW Maciej Bursztein Przyjazne Kielce, utworzyli klub w Radzie Miasta. Jego nazwa to „Perspektywy”, a przewodniczącym został Maciej Bursztein. 

Informację tę przekazano we wtorek 7 maja za pośrednictwem mediów społecznościowych. – Widzimy perspektywy na rozwój Kielc, rozwój gospodarki, perspektywy na wzmocnienie edukacji, sportu i kultury, perspektywy na dialog, ponad partyjnymi podziałami. Dlatego dziś zgłosiliśmy w Radzie Miasta nowy klub pod nazwą „Perspektywy”, którego mam przyjemność być przewodniczącym – poinformował radny Maciej Bursztein.

Wiceprzewodniczącym został Maciej Jakubczyk. Inni członkowie to Dariusz Gacek oraz Anna Mazur – Kałuża. – Dlaczego „Perspektywy”? Bo ta nazwa oddaje nasze zaangażowanie w rozwój, ale i przyszłość naszego miasta. Wiemy, że Kielce mają ogromny potencjał. Nazwa 'Perspektywy’ oddaje nasze zaangażowanie w poszukiwanie rozwiązań, uwzględniających potrzeby obecnych i przyszłych pokoleń mieszkańców Kielc. Naszym celem jest tworzenie miasta wrażliwego, więc jedna z najważniejszych dla nas perspektyw, to ta na potrzeby ludzi – przekazał.

– Już niebawem będziemy mogli powiedzieć więcej na temat perspektyw, które widzimy dla Kielc, w nieco innym kontekście, bo to co planujemy wymaga szerszej „Perspektywy” – dodał.

Przeczytaj także