W lipcu ruszy budowa "Novych Ślichowic". Inwestycja powstanie u stóp góry Karczówki - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

W lipcu ruszy budowa „Novych Ślichowic”. Inwestycja powstanie u stóp góry Karczówki

Przeczytaj także

Inwestycja Nove Ślichowice to nowoczesny, elegancki i kameralny budynek malowniczo położony u stóp góry Karczówki, przy ulicy Piekoszowskiej. Czterokondygnacyjny budynek w stylu skandynawskim stanie wkomponowany w krajobraz na polanie wśród niskiej zabudowy. Inwestor, którym jest spółka Trust Investment ma już pozwolenie na budowę. Ta ruszy w lipcu. 

W inwestycji znajdzie się 51 funkcjonalnych mieszkań w metrażach już od 29 m2 do nawet 99 m2. Bryła budynku jest prosta i minimalistyczna, zaprojektowana w modnym, skandynawskim stylu. Przełamują ją przeszklenia i drewniane lamele przy wielkich balkonach, co tworzy naturalny i przytulny wizerunek miejsca. – Zadbaliśmy ponadto o nowoczesny, designerski wygląd klatek schodowych, zaprojektowanych przez znakomitych architektów wnętrz, oraz piękny teren wspólny wokół budynku – mówi Patryk Barucha, prezes Trust Investment.

Położenie inwestycji to południowy zachód Kielc, zaledwie 10 minut drogi od centrum miasta, u progu zielonego rezerwatu Karczówka. Po północnej stronie inwestycji jej mieszkańcy znajdą natomiast wszystko, co potrzebne do komfortowego życia w mieście – sklepy i punkty usługowe, Handlowy Pasaż Świętokrzyski, szkoły, żłobki i przedszkola, kawiarnie, restauracje, kluby fitness, przychodnie i wiele więcej.

Mieszkania zaprojektowano ergonomicznie w taki sposób, by były jak najbardziej ustawne, z myślą o większych i mniejszych rodzinach. Przestrzeń jest przemyślana i podzielona na wygodne sypialnie, a komfortowy salon i kuchnia stwarzają wiele możliwości aranżacyjnych. Atutem budynku są spore balkony i tarasy oraz ogromne wysokie okna, dzięki którym wnętrza są także dobrze doświetlone. Mieszkania na najniższej kondygnacji posiadają ponadto ogródki. Połączenie nowoczesnej bryły budynku z ciepłymi dodatkami nadaje inwestycji rodzinny charakter.

 

Przeczytaj także