Weź udział w castingu do filmu bollywood! To oferta dla Kielc i okolic - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

Weź udział w castingu do filmu bollywood! To oferta dla Kielc i okolic

Przeczytaj także

Już niedługo, bo w dniach 16 – 21 września na zamku Krzyżtopór w Ujeździe odbędą się zdjęcia do międzynarodowej produkcji. Mowa o filmie bollywood „Crack”, którego reżyserem jest Aditya Vinay Datt. Dlatego osoby z Kielc, Ostrowca Świętokrzyskiego i okolic mogą wziąć udział w castingu na statystów.

Poszukiwani są mężczyźni oraz kobiety w wieku od 16 do 65 lat, którzy wcielą się w postacie uczestników zawodów oraz widzów. Jeżeli chcesz przeżyć niesamowitą przygodę na planie filmowym i poczuć magię kina to w dniach 16-21 września będziemy realizować zdjęcia do dużej międzynarodowej produkcji. Będzie to film Bollywood „CRACK” którego reżyserem jest Aditya Vinay Datt. Jest to to pierwszy indyjski film akcji o sportach ekstremalnych. To szalona opowieść o miłości, zdradzie, braterstwie i bohaterstwie z przeważającą liczbą widowiskowych scen kaskaderskich – czytamy na facebookowym profilu MKM Studio.

Chętni powinni wysyłać zgłoszenia z dopiskiem ZAMEK na maila ricardo@mkmstudiofilm.pl. Muszą one zawierać imię i nazwisko, aktualne zdjęcie twarzy, zdjęcie sylwetki oraz numer telefonu. Organizatorzy będą się kontaktować telefonicznie z wybranymi osobami. Stawka za dzień zdjęciowy to 130 zł netto, a stawka kontynuacyjna to 200 zł. Zapewniony zostanie transport z Ostrowca Świętokrzyskiego i Kielc. Same zdjęcia będą realizowane w zamku Krzyżtopór w Ujeździe.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „mkm studio UWAGA OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI, KIELCE IOKOLICE Zapraszamy na statystowanie do dużej międzynarodowej produkcji fabularnej w dniach: 16-21 września (stawka 130zł netto za dzień zdjeciowy, stawka kontynuacyjna 200zł netto za dzień zdjęciowy) CASTING ONLINE ZAPRASZAMY: kobietyi mężczyzn w wieku 16-65 lat, Zdjecia odbędą się w zamku Krzyżtopór w Ujeździe Prześlij nam swoje zgłoszenie z dopiskiem ZAMEK zawierające: IMIĘ NAZWISKO, TELEFONU ¡AKTUALNE ZDJĘCIE. Zgłoszenia proszę wysyłać na maila: ricardo@mkmstudiofilm.pl SERDECZNIE ZAPRASZAMY!”

Przeczytaj także