[WIDEO] Pierwszy odcinek programu "Więcej o Kielcach". Gościem Danuta Papaj - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

[WIDEO] Pierwszy odcinek programu „Więcej o Kielcach”. Gościem Danuta Papaj

Przeczytaj także

Ruszył „najbardziej nieobiektywny program w mieście”, czyli Więcej o Kielcach. Pierwszym gościem nowego programu będzie była wiceprezydent Kielc Danuta Papaj.

„Więcej o Kielcach” to autorski projekt znanego kieleckiego dziennikarza Pawła Więcka. Producent i prowadzący zapowiada bezpardonowe felietony, surowe oceny, kontrowersyjnych gości i prowokacyjne rozmowy. Odcinki programu będziecie mogli oglądać co tydzień na portalu wKielcach.info.

Pierwszym gościem Pawła Więcka będzie była wiceprezydent Kielc Danuta Papaj. Najbliższa współpracownica prezydenta Kielc Bogdana Wenty mówi między innymi, że „jesteśmy opóźnionym miastem w rozwoju”. Bardzo krytycznie ocenia prezydenturę Bogdana Wenty, z którym nie tylko blisko współpracowała, ale też przyjaźniła się. „Dla mnie to cztery lata administrowania, a nie zarządzania” – podkreśla Danuta Papaj. O złą sytuację w Kielcach wini nie tylko Bogdana Wentę, ale także jego otoczenie, czyli – jak można wnioskować – wiceprezydentów oraz innych współpracowników.

– Zapraszam Czytelników portalu wKielcach.info do oglądania. Program składa się z dwóch bloków. Pierwsza część to mój krótki felieton na tematy ważne dla naszego miasta. Skupiam się na przyszłości Kielc, na działaniach, które możemy wspólnie podjąć, by Kielce prężnie się rozwijały i były miastem przyjaznym do życia. Natomiast w ramach drugiego komponentu będę rozmawiał z ciekawymi osobami związanymi z naszym miastem – informuje Paweł Więcek.

Przeczytaj także