[WIĘCEJ O KIELCACH] Poseł Mariusz Gosek o pomysłach na rozwój Kielc - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

[WIĘCEJ O KIELCACH] Poseł Mariusz Gosek o pomysłach na rozwój Kielc

Przeczytaj także

W drugim odcinku „najbardziej nieobiektywnego programu w mieście”, czyli Więcej o Kielcach , Paweł Więcek rozmawia z posłem Mariuszem Goskiem. – Ufam, że będę kandydatem Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Kielc. Nasze miasto trzeba zmienić – mówi poseł Solidarnej Polski. 

– Ja sobie nie wyobrażam, żeby Zjednoczona Prawica udzieliła poparcia Bogdanowi Wencie – dodaje Mariusz Gosek. Poseł przedstawia też swoje pomysły na rozwój Kielc. Z kolei w swoim tradycyjnym felietonie Paweł Więcek nakreśli obraz idealnego prezydenta Kielc. Będzie coś o piciu piwa w Tunelu i klubie Havana.

„Więcej o Kielcach” to autorski projekt znanego kieleckiego dziennikarza Pawła Więcka. Producent i prowadzący zapowiada bezpardonowe felietony, surowe oceny, kontrowersyjnych gości i prowokacyjne rozmowy. Odcinki programu będziecie mogli oglądać co tydzień na portalu wKielcach.info. 

– Zapraszam Czytelników portalu wKielcach.info do oglądania. Program składa się z dwóch bloków. Pierwsza część to mój krótki felieton na tematy ważne dla naszego miasta. Skupiam się na przyszłości Kielc, na działaniach, które możemy wspólnie podjąć, by Kielce prężnie się rozwijały i były miastem przyjaznym do życia. Natomiast w ramach drugiego komponentu będę rozmawiał z ciekawymi osobami związanymi z naszym miastem – informuje Paweł Więcek.

Przeczytaj także