[WIĘCEJ O KIELCACH] Przedsiębiorca i restaurator Maciej Jakubczyk o współpracy władz Kielc z lokalnym biznesem - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

[WIĘCEJ O KIELCACH] Przedsiębiorca i restaurator Maciej Jakubczyk o współpracy władz Kielc z lokalnym biznesem

Przeczytaj także

– Jeżeli chcesz prowadzić w Kielcach gastronomię, nie możesz patrzeć na miasto. Ciężko przeskoczyć rzeczy urzędowe – mówi znany kielecki przedsiębiorca i restaurator Maciej Jakubczyk w rozmowie z Pawłem Więckiem w programie „Więcej o Kielcach”.

– Miasto nie jest dla podatków, miasto jest dla kielczan – dodaje Maciej Jakubczyk. Mówi, co zrobić, by centrum Kielc zaczęło tętnić życiem, a przedsiębiorcy mogli budować swoje biznesy. W felietonie Paweł Więcek podkreśla, że dialog władz miasta z przedsiębiorcami ma kluczowe znaczenie dla rozwoju Kielc pod względem gospodarczym.

„Więcej o Kielcach” to autorski projekt znanego kieleckiego dziennikarza Pawła Więcka. Producent i prowadzący zapowiada bezpardonowe felietony, surowe oceny, kontrowersyjnych gości i prowokacyjne rozmowy. Odcinki programu będziecie mogli oglądać co tydzień na portalu wKielcach.info. 

– Zapraszam Czytelników portalu wKielcach.info do oglądania. Program składa się z dwóch bloków. Pierwsza część to mój krótki felieton na tematy ważne dla naszego miasta. Skupiam się na przyszłości Kielc, na działaniach, które możemy wspólnie podjąć, by Kielce prężnie się rozwijały i były miastem przyjaznym do życia. Natomiast w ramach drugiego komponentu będę rozmawiał z ciekawymi osobami związanymi z naszym miastem – informuje Paweł Więcek.

Przeczytaj także