[WIZUALIZACJE] Apartamenty Wesoła 14, czyli nowa inwestycja w sercu Kielc - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

[WIZUALIZACJE] Apartamenty Wesoła 14, czyli nowa inwestycja w sercu Kielc

Przeczytaj także

Apartamenty Wesoła 14 to najnowsza inwestycja firmy TopFloor Investment, która wkrótce powstanie w sercu Kielc. W nowoczesnym budynku, mieścić się będzie osiem zróżnicowanych mieszkań oraz lokal usługowy. Planowane zakończenie prac w lipcu 2025 roku. Mieszkania są już w sprzedaży.

Apartamenty Wesoła 14 to inwestycja, która powstaje w ścisłym centrum Kielc, przy ulicy Wesołej 14. Realizacja zaplanowana jest na okres od lipca 2024 do lipca 2025 roku.

W budynku zaprojektowano łącznie osiem mieszkań o zróżnicowanych metrażach, od 30,36 m² do 86,32 m². Dwa z tych mieszkań będą dwupoziomowe z oknami kolankowymi i balkonami od strony dziedzińca.

Na parterze budynku znajdzie się lokal usługowy o powierzchni 27,93 m², który jest już sprzedany i w przyszłości będzie mieścił mały sklepik. Dodatkowym atutem inwestycji jest garaż na dwa pojazdy znajdujący się na parterze. Na dziedzińcu również przewidziano dwa miejsca parkingowe.

Frontowa elewacja budynku zostanie przyozdobiona charakterystycznymi panelami, które nadadzą inwestycji nowoczesny i elegancki wygląd. Inwestycja usytuowana jest w ścisłym centrum Kielc, co oznacza doskonałą komunikację oraz łatwy dostęp do licznych punktów usługowych, handlowych, kulturalnych i rozrywkowych.

Apartamenty Wesoła 14 to inwestycja, która łączy w sobie nowoczesny design, funkcjonalność oraz doskonałą lokalizację. Firma TopFloor Investment zakończenie prac planuje na lipiec 2025 roku.

Przeczytaj także