Tags: Policja
Przeczytaj także
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji I w Kielcach poszukują 45- letniego mieszkańca naszego miasta. Mężczyzna w dniu 31 lipca 2025 roku opuścił swoje miejsce zamieszkania. Do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Od tego czasu miejsce pobytu zaginionego nie jest znane.
AKTUALIZACJA
Policja informuje, że mężczyzna został odnaleziony.



![[WIDEO] Andrzej Szejna, poseł Nowej Lewicy: Samorząd nie powinien służyć sianiu nienawiści](https://wkielcach.info/wp-content/uploads/2026/06/duze-1-5-750x500.jpg)


![[WIDEO] Andrzej Szejna, poseł Nowej Lewicy: Samorząd nie powinien służyć sianiu nienawiści](https://wkielcach.info/wp-content/uploads/2026/06/duze-1-5-750x375.jpg)

