Zatrzymanie na KSM. Mężczyźni mieli kilkadziesiąt krzaków marihuany - wKielcach.info

Zatrzymanie na KSM. Mężczyźni mieli kilkadziesiąt krzaków marihuany

Zarzut posiadania marihuany usłyszał 61- latek oraz jego 31 –letni syn, którzy wpadli w ręce funkcjonariuszy z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową kieleckiej komendy miejskiej. Śledczy zabezpieczyli około 40 gramów tego narkotyku oraz 39 roślin, które trafiły do laboratoryjnych badań.

Stróże prawa z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej wzięli pod lupę 31- latka i jego ojca. Z ustaleń policjantów wynikało , że mężczyźni mogą posiadać zabronione środki.

We wtorek mundurowi złożyli wizytę w jednym z mieszkań na osiedlu KSM, w którym zastali obu podejrzewanych. Szybko też okazało się, że będą mieć kłopoty, bo funkcjonariusze ujawnili około 40 gramów suszu, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana. 61- latek i jego syn trafili do celi.

Z kolei w środę  policjanci na teren posesji należącej do mężczyzn, mieszczącej się w gminie Małogoszcz zabezpieczonych zostało 39 roślin, najprawdopodobniej konopi. Rośliny trafiły do laboratoryjnych badań. Ojciec i syn już usłyszeli zarzut posiadania narkotyków. Jeśli badania laboratoryjne potwierdzą wstępne ustalenia, wówczas lista zarzutów dla zatrzymanych najprawdopodobniej wydłuży się.

Źródło: KWP Kielce

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments