[ZDJĘCIA I WIZUALIZACJE] 5 najciekawszych inwestycji mieszkaniowych w Kielcach w trakcie budowy

[ZDJĘCIA I WIZUALIZACJE] 5 najciekawszych inwestycji mieszkaniowych w Kielcach w trakcie budowy


Apartament w nowoczesnym wieżowcu, rodzinne mieszkanie w samym środku lasu, a może szeregowiec na przedmieściach ale za to otoczony zielenią? Inwestycyjny boom w Kielcach trwa w najlepsze. Deweloperzy prześcigają się w coraz bardziej atrakcyjnych ofertach. Przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych inwestycji mieszkaniowych, które w najbliższym czasie zostaną oddane do użytku.

Plaza Tower

Plaza Tower będzie najwyższym budynkiem w Kielcach. Wieżowiec, powstający na rogu ulic Jesionowej i Zagnańskiej będzie miał 16 kondygnacji i ponad 55 metrów wysokości.  W budynku znajdzie się około 130 mieszkań, o zróżnicowanej powierzchni od 29 do 130 metrów kwadratowych. Wieżowiec będzie wyposażony w trzy windy. W podziemnym garażu przygotowane zostaną miejsca dla 200 aut. W pierwszej kolejności powstanie jeden wieżowiec, choć inwestor nie wyklucza budowy kolejnego także 16 piętrowego „olbrzyma”. Pierwszy budynek ma być gotowy wiosną 2021 roku.

 

Park Sosnowy

Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Artylerzystów w Kielcach, a wykonawcą jest firma Becher. Teren „wtopiony” jest w istniejącą tkankę leśną. Inwestycja sąsiaduje z terenami rekreacyjnymi m.in. ze Stadionem Leśnym.

Park Sosnowy składa się z dwóch budynków wielorodzinnych. Każdy będzie miał po cztery kondygnacje. W każdym deweloper oferuje po 34 mieszania o powierzchni od 42,53 metra do 145,84 metrów.

Intencją zasadniczą wykonawców jest zachowanie maksymalnie jak największej ilości istniejących drzew. W celu osiągnięcia naturalnego efektu wkomponowania budynków w strukturę lasu. W przeważającej części na działce dominują piękne i dojrzałe sosny.

Budowane są dwa budynki mieszkalne wielorodzinne każdy z podziemnym garażem wielostanowiskowym. Nowoczesne windy, części wspólne utrzymane w minimalistycznej stylistyce modernistycznej, wygodne strefy wejściowe to tylko niektóre elementy tych nowoczesnych budynków. Obsługa komunikacyjna terenu z alei Na Stadion poprzez drogę wewnętrzną ul. Artylerzystów, biegnącej wzdłuż całej wschodniej granicy terenu inwestycji.

Kadzielnia Park

Przy ulicy Krakowskiej, w pobliżu rezerwatu Kadzielnia trwa budowa 10-piętrowego wieżowca, z którego będzie się rozciągać przepiękny widok na część Kielc. Budynek ma być gotowy w pierwszym kwartale 2021 roku. Budynek stanie na działce o wielkości ponad 1000 metrów kwadratowych. Zaplanowano w nim 31 mieszkań o wielkości od 51 do prawie 140 metrów.  

Tarasy zaprojektowano w taki sposób, że zobaczymy z nich Kadzielnię, Park Miejski lub Karczówkę. Na dachu wieżowca zaplanowano montaż paneli fotowoltaicznych wytwarzających prąd z energii słonecznej. Energia ma wystarczyć do oświetlenia elewacji i klatek schodowych.

W obiekcie zarezerwowano miejsce na garaż podziemny, w którym zaparkuje ponad 20 samochodów. Dodatkowe miejsca planowane są także na zewnątrz.

Apartamenty Podklasztorna

Inwestycja powstaje w dzielnicy Podkarczówka przy ulicy Podklasztornej, nieopodal Rezerwatu Karczówka oraz Ogrodu Botanicznego. Inwestycja składać się będzie z jednego budynku podzielonego na 4 segmenty po 13 mieszkań oraz garaży wbudowanego w kondygnacją podziemną. Mieszkania mają powierzchnię od 44 do 90 metrów kwadratowych. 

Vivienda Park

VIVIENDA PARK to nowoczesne, komfortowe i bezpieczne osiedle mieszkaniowe w zabudowie szeregowej i bliźniaczej zlokalizowane w kieleckiej dzielnicy Baranówek.

Inwestycja oferuje domy lub apartamenty z garażem 2 stanowiskowym, uniwersalnym układem funkcjonalnym z możliwością indywidualnej aranżacji pomieszczeń oraz zastosowania odnawialnych źródeł energii.

Inwestycja obejmuje budowę osiedla 30 domów jednorodzinnych o powierzchni do 190m².Istnieje także możliwość kupna apartamentu z ogrodem (w wersji podstawowej ok. 93m² lub powiększonej ok. 100m²), oraz apartamentu z tarasami na piętrze (w wersji podstawowej ok. 100m² lub powiększonej ok. 120m²)

Dodaj komentarz

avatar

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Subscribe  
Powiadom o