Kierowcy przestaną jeździć po Sienkiewicza? Straż Miejska zaczyna wzmożone kontrole

[ZDJĘCIA] Za nami inauguracja Świętokrzyskiej Szkoły Liderów

Szkolenia z wystąpień publicznych, skutecznej komunikacji interpersonalnej oraz efektywnej komunikacji zwrotnej – to tylko część tematów jakie poruszyli uczestnicy pierwszego zjazdu Świętokrzyskiej Szkoły Liderów.

Świętokrzyska Szkoła Liderów to projekt który realizuje Stowarzyszenie Kieleckie Forum Rozwoju Kielce Plus. Gościem ostatniego zjazdu był Piotr Szefer, który od 2014 roku jest spikerem reprezentacji polski w piłce nożnej, a jego głos towarzyszy najważniejszym spotkaniom biało-czerwonych.

Oprócz niego swoje wykłady poprowadzili także Tomasz Porębski, rzecznik prezydenta Kielc, trener i mentor Ewa Wojciechowska oraz Mariusz Rusiecki, członek zarządu Orlen Aviation S.A i doradca prezydenta.

– Świętokrzyska Szkoła Liderów to miejsce w którym kształcimy przyszłych lokalnych liderów. Dostarczając im potrzebną wiedzę oraz umożliwiając spotkania i dyskusję z czołowymi przedstawicielami życia publicznego. Uczestnicy projektu to ludzie, którzy należą do organizacji pozarządowych, pracują na co dzień z grupami realizującymi wiele projektów. Te szkolenia mają pomóc im odpowiednio prowadzi grupę którą zarządzają. Na kolejne spotkania zaprosimy wielu ciekawych gości, specjalistów w swoich dziedzinach. Nie chce tutaj za dużo zdradzać, bo chcemy zaskoczyć uczestników – mówi Paula Kopciak, prezes Stowarzyszenia Kieleckie Forum Rozwoju Kielce Plus.

Na kolejnym zjeździe, który odbędzie się w dniach 19-20.10.2019 goście będą zajmować się tematyką dziennikarstwa. 

Dodaj komentarz

avatar

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Subscribe  
Powiadom o