Zmarł Rafał Chaiński. Był prezesem spółki Artmedik - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

Zmarł Rafał Chaiński. Był prezesem spółki Artmedik

W wieku 48 lat zmarł Rafał Chaiński, wieloletni prezes spółki Artmedik, która jest właścicielem Szpitala Kieleckiego Św. Aleksandra oraz Szpitala Specjalistycznego w Jędrzejowie.

Rafał Chaiński trafił w poniedziałek do szpitala w Kielcach, a następnie został w stanie ciężkim przewieziony do lecznicy do Końskich. Niestety nie udało się go uratować.

„Pogrążeni w bólu, nadal niedowierzając zawiadamiamy o nagłej śmierci Rafała Chaińskiego, Prezesa Szpitali w Kielcach i Jędrzejowie, oraz innych podmiotów Grupy Artmedik. Był wspaniałym Ojcem, Mężem, Synem, Bratem, Szefem i Przyjacielem. Człowiekiem, który każdego traktował na równi, z takim samym szacunkiem. Wczoraj wieczorem świat dla nas stanął w miejscu, zostały niezrealizowane plany i nieodbyte rozmowy. Jest to dla nas wszystkich niewyobrażalna tragedia, z którą nigdy nie uda nam się pogodzić. Bardzo prosimy o uszanowanie prywatności Rodziny, która potrzebuje teraz spokoju. Nie mówimy żegnaj, mówimy do zobaczenia.” – napisali pracownicy Szpitala Kieleckiego.

Przeczytaj także