Poczuj moc adrenaliny i spełniaj marzenia! - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

Poczuj moc adrenaliny i spełniaj marzenia!

Przeczytaj także

Sezon motoryzacyjny w pełni. Przejazd supersamochodem na torze wyścigowym ciekawym pomysłem na prezent

 

Lamborghini Huracan, Ferrari 458 Italia, Porsche 911 Carrera 4  – to tylko kilka modeli supersamochodów, którymi można przejechać się po popularnych torach zlokalizowanych w Warszawie, Wrocławiu, Toruniu czy Kielcach. Sezon motoryzacyjny przypadający na miesiące wiosenno-letnie pozwala zasiąść za kierownicą wyjątkowych maszyn oraz spełnić wyścigowe marzenia. Na chętnych, niezależnie od wieku i motoryzacyjnego doświadczenia, czekają niezapomniane emocje.

Sezon na przejazdy sportowymi samochodami przypada od kwietnia do października. To czas, kiedy panują odpowiednie warunki pogodowe, wyższe temperatury i dłuższe dni, co przekłada się na bezpieczniejszą i bardziej komfortową jazdę. Tym samym najlepiej wiosną i latem spróbować swoich sił za kierownicą tych maszyn lub sprawić bliskiej osobie niespodziankę.

Szybko ale bezpiecznie

„Najwłaściwszym miejscem do obcowania z supersamochodami jest Tor Wyścigowy. Zapewnia kontrolowane środowisko z odpowiednią nawierzchnią, zoptymalizowane pod kątem szybkiej jazdy.  Dodatkowo brak ruchu ulicznego i profesjonalna obsługa techniczna pozwala kierowcom w pełni wykorzystać osiągi pojazdów w sposób bezpieczny i legalny” mówi Dariusz Kępa, ekspert z SJS Driving Experience.

W Polsce istnieje kilka torów wyścigowych, które gwarantują odpowiednie warunki do przejazdu supersamochodem. To m.in. Tor Kielce, Tor Warszawa Słomczyn, Tor Krzywa, MotoPark Toruń czy Tor Warszawa Bemowo.

Co kryje się pod nazwą „supersamochód”? To kategoria aut sportowych charakteryzująca się wyjątkowo wysokimi osiągami, zaawansowaną technologią czy luksusowym wykonaniem. Są często wyposażone w potężne silniki o dużej mocy, zaawansowane układy napędowe i lekkie materiały konstrukcyjne.

„Do takich maszyn można zaliczyć pojazdy posiadające powyżej 500 koni mechanicznych jak np. Lamborghini Huracan, McLaren 570GT, Ferrari 458 Italia czy Porsche 911 Carrera 4. Wszystkimi z nich można przejechać się zarówno za kierownicą, jak i na fotelu pasażera np. kupując voucher na przejazd” dodaje Dariusz Kępa.

Prezent dla spragnionych wrażeń

Polacy coraz częściej decydują się na zakup vouchera na przeżycie zamiast prezentu materialnego – wynika z analiz marki Wyjątkowy Prezent. Jako powody takiej decyzji ponad połowa z nas wskazuje oryginalność. Co trzecia osoba uważa, że taka forma obdarowania pozwala spełniać marzenia, gwarantuje duży wybór prezentów i elastyczność w realizacji.

„Widzimy, że Polacy chętnie korzystają z voucherów. W ciągu ostatniego roku 50 proc. osób kupiło lub partycypowało w zakupie takiego prezentu. Jedną z najpopularniejszych kategorii jest właśnie motoryzacja i przejazdy szybkimi samochodami, które na co dzień podziwiamy raczej w prasie lub oglądając zmagania kierowców wyścigowych. Dzięki voucherowi każdy może samodzielnie doświadczyć ryku silnika, wysokiej prędkości, a także niezwykłej dynamiki” opowiada Michał Sikorski, specjalista ds. PR w firmie Wyjątkowy Prezent.

W ofercie Wyjątkowego Prezentu znajdują się przejazdy kilkudziesięcioma supersamochodami na torach w całej Polsce. Wszystkie można znaleźć na stronie:

https://www.wyjatkowyprezent.pl/prezenty-za-kierownica/samochody-marzen/.

Wyjątkowy Prezent to pierwsza w Polsce firma, oferująca prezenty w formie niezwykłych przeżyć. Podwodna Kolacja, wypad za miasto, relaks w spa czy jazda za kierownicą Lamborghini to tylko drobna część oferty, którą posiada Wyjątkowy Prezent. W jej skład wchodzi wiele tysięcy pomysłów na prezent, które zrealizować można na terenie całej Polski. Vouchery, Pakiety Przeżyć i Karty Podarunkowe Wyjątkowego Prezentu można wręczyć każdemu i na każdą okazję – dostępne są one w sklepach stacjonarnych na terenie całej Polski i on-line na wyjatkowyprezent.pl.

Materiał partnera.

Przeczytaj także