ŚWIĘTO KIELC 2024 - FESTIWAL KOLORÓW - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

ŚWIĘTO KIELC 2024 – FESTIWAL KOLORÓW

Przeczytaj także

Oryginalne kolory Holi najwyższej jakości, najlepsi DJ’e, pozytywna atmosfera i dużo radości to wszystko czeka kielczan na Festiwalu Kolorów w Kielcach, który odbędzie się 25 czerwca na dachu Galerii Korona. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Pani Prezydent Agata Wojda

Poza kolorową energią i koncertową muzyką, uczestnicy znajdą także wiele ciekawych atrakcji m.in.: strefy partnerów, sklep Festiwalu Kolorów, konkursy z nagrodami.

Czym jest Festiwal Kolorów?
To popularna zabawa polega na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi Kolorów Holi, które tworzą wielką barwną chmurę! Cały festiwal wypełnia atmosfera wiecznej wesołości. Młodzi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając Kolory w powietrze! To idealne miejsce aby się wyszaleć i zrobić niesamowite zdjęcia. Jesteśmy pionierem kolorowych imprez w Polsce, zorganizowaliśmy ich kilkaset na terenie całego kraju, uczestnicy co roku wracają, aby razem z nami się bawić i obsypywać Kolorami Holi.

Dla kogo?
Na festiwalu spotykamy najwięcej uczniów i studentów, ale wśród uczestników nie brakuje przedstawicieli żadnej grupy wiekowej. Prawda jest taka, że niezależnie od wieku wszyscy świetnie się bawią wyrzucając kolory.

Gdzie i kiedy?
Sobota, 22 czerwca na dachu Galerii Korona w Kielcach. Start o godzinie 15:00. Ostatni wyrzut kolorów o godzinie 19:00.

Wstęp wolny

Przeczytaj także