Przeczytaj także
Grzegorz Furmanek został ponownie wybrany prezesem Świętokrzyskiego Związku Lekkiej Atletyki. Dotychczasowy sternik świętokrzyskiej lekkoatletyki był jedynym kandydatem na tą funkcję. Poparło go 26 z 30 delegatów.
W skład nowego zarządu, pomniejszonego do sześciu osób, weszli także: Janusz Ozdoba (Ostrowiec Świętokrzyski), Adam Stachowicz (Staszów), Sławomir Szydłowski (Połaniec), Paweł Tietierin oraz Tomasz Wieczorek (obaj z Kielc).
Nową komisję rewizyjną utworzyli: Rafał Gontarczyk (Ostrowiec Świętokrzyski), Igor Szydłowski (Połaniec) oraz Łukasz Wzorek (Starachowice).
Kadencja nowego Zarządu będzie trwała do jesieni 2028 roku.




![[ZDJĘCIA] Święto Wody za nami. Były występy, konkursy i wspólne pływanie kajakami](https://wkielcach.info/wp-content/uploads/2025/06/sW-39-750x500.jpg)

![[ZDJĘCIA] Święto Wody za nami. Były występy, konkursy i wspólne pływanie kajakami](https://wkielcach.info/wp-content/uploads/2025/06/sW-39-360x180.jpg)
