Prezes Korony: Zarzucanie mi zajmowania się polityką zamiast klubem to jakiś absurd - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

Prezes Korony: Zarzucanie mi zajmowania się polityką zamiast klubem to jakiś absurd

Przeczytaj także

Korona Kielce jest w kryzysie. Po porażce z Widzewem w Łodzi osunęła się do strefy spadkowej. Na drużynę znów wylała się fala krytyka, a w wielu komentarzach kibiców pojawia się wątek zmiany trenera. – Jestem tak samo zdenerwowany jak wy – napisał w odpowiedzi Łukasz Jabłoński, prezes „Żółto-Czerwonych”.

W poniedziałek podopieczni Kamila Kuzery przegrali z Widzewem 1:3. Na tle tego rywala wyglądali słabo. Po remisie Puszczy Niepołomice z Radomiakiem Radom, spadli do strefy spadkowej. Klub z Małopolski wyprzedził ich o punkt.

Korona wygrała w tym sezonie tylko cztery mecze. W drugiej części sezonu jeden z ośmiu. Wielu kibiców domaga się rozstania z trenerem Kamilem Kuzerą. – Przez ostatnie trzy lata zwolniłem trzech trenerów, to nie jest powód do dumy. Zapewne, nigdy już nie złożę w tym temacie deklaracji. Ta sprawa jest bardziej skomplikowana i niestety nie jestem w stanie wam tego wyjaśnić w tym wpisie – napisał Łukasz Jabłoński za pośrednictwem platformy X.

Prezes Korony poinformował, że klub zdecydował się na przeprowadzenie dwóch ruchów po poważnej kontuzji kolana, której doznał Nono. W sobotę podpisał kontrakt z Petterim Forsellem. We wtorek do zespołu dołączy jeszcze jeden zawodnik grający w środku pola. Według naszych informacji, ostatnio również grał w jednej ze skandynawskich lig. – Mamy nadzieję, że to pomoże zespołowi – napisał sternik kieleckiego klubu.

Łukaszowi Jabłońskiemu również obrywa się w komentarzach. Użytkownicy platform społecznościowych zarzucają mu, że negatywnie na klub wpływa jego start w wyborach samorządowych.

– Zarzucanie mi zajmowania się polityką zamiast klubem to jakiś absurd. Złożyłem deklaracje, że klub pozostaje priorytetem i tak jest, a moja aktywność w samej kampanii jest subtelna, właśnie ze względu na klub – odpowiedział Łukasz Jabłoński, który odniósł się również do wulgarnych wpisów.

– Wybaczcie, ale te z wulgarnymi wyzwiskami w moją stronę blokuję, całą resztę rozumiem, co więcej jestem tak samo wk… jak wy – zakończył.

Korona rozegra kolejny mecz w sobotę. Jej rywalem na Suzuki Arenie będzie ósma Stal Mielec.


fot. Paweł Jańczyk

Przeczytaj także