Trzy medale KKL-u na młodzieżowych mistrzostwach Polski - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

Trzy medale KKL-u na młodzieżowych mistrzostwach Polski

Trzy medale zdobyły zawodniczki Kieleckiego Klubu Lekkoatletycznego podczas mistrzostw Polski do lat 18 i 20, które w miniony weekend odbyły się we Wrocławiu.

Srebro w kategorii U20 w biegu na 800 metrów wywalczyła Oliwia Bełczew. 18-latka uzyskała wynik 2:08.86. Z Jagodą Bochenek z MKS-MOSM Bytom przegrała o 0.30 s.

Dwa medale zdobyły podopieczne Agnieszki Wrony w konkursie skoku o tyczce U20. Srebro wywalczyła Zofia Jarząb (3.75), a brąz Natalia Biskupska (3.60). Z wynikiem 3.80 wygrała Natalia Lewandowska z SKLA Sopot.

Na młodzieżowych mistrzostwach Polski zaprezentowało się ośmiu reprezentantów KKL-u.