Amerykańskie ubrania w dobrej cenie. Wielka wyprzedaż w Outlet 21 w Pasażu Śwętokrzyskim - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

Amerykańskie ubrania w dobrej cenie. Wielka wyprzedaż w Outlet 21 w Pasażu Śwętokrzyskim

Trwa wielka wyprzedaż w Outlet 21, który mieści się w Pasażu Świętokrzyskim i oferuje. szeroki wybór odzieży oraz obuwia w cenie 25 zł. Warto przy tym zaznaczyć, że sklep regularnie dokonuje zmian w swoim asortymencie. Outlet 21 posiada odzież popularnej amerykańskiej marki, który zasłynęła również wśród polskich fanów mody.

Marka Forever 21 powstała w 1984 roku w Stanach Zjednoczonych. Oferuje ona odzież fast fashion. Mowa o ubraniach, które wpisują się w największe trendy modowe, a jednocześnie dostępne są w atrakcyjnej i niewygórowanej cenie. To odpowiedź na szybko zmieniającą się sytuację na rynku.

Dlatego kielecki outlet ma do zaoferowania szeroką i interesującą gamę produktów.

– Posiadamy odzież damską, jak i męską. Szeroką gamę biżuterii, a także obuwie, szaliki, czapki, swetry zimowe. Znajdziemy też tutaj cieńsze bluzeczki, eleganckie koszule, sukienki letnie oraz wieczorowe. Cena asortymentu jest bardzo niska, ponieważ wszystkie ubrania, odzież, torebki, plecaki sprzedajemy po 25 zł. Jest to bardzo niska cena – mówi Dominika Plech.

Należy również wspomnieć, że Outlet 21 dba o różnorodność asortymentu. Co tydzień można spodziewać się nowych produktów.

– Mamy wymianę asortymentu co trzy, cztery dni. Więc zapraszamy do zaglądania do naszego outletu. Są dokładane większe rozmiary. Po prostu nasze produkty się zmieniają – dodaje Dominika Plech.

Outlet21 znajduje się w Pasażu Świętokrzyskim na ulicy Massalskiego 3. Otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9 – 21.

Przeczytaj także