Najlepsze kosmetyki, a także nowatorska technologia. Gabinet kosmetologiczny LALA gwarantuje holistyczne podejście do klienta - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

Najlepsze kosmetyki, a także nowatorska technologia. Gabinet kosmetologiczny LALA gwarantuje holistyczne podejście do klienta

Przeczytaj także

Holistyczne podejście do klienta, charakteryzujące się pełnowartościowymi konsultacjami, analizą stanu skóry i wskazaniem zaleceń pielęgnacyjnych. Do tego wyposażenie w laser naczyniowy, frakcyjny i technologię LUMISCAN. Tym wyróżnia się istniejący od siedmiu lat gabinet kosmetologiczny LALA znajdujący się przy ul. Bohaterów Warszawy 6.

Modelowanie sylwetki, a także praca z takimi problemami, jak trądzik młodzieńczy, trądzik dorosły, skóry naczyniowe, z przebarwieniami, czy też skóry dojrzałe z oznakami starzenia. Gabinet kosmetologiczny LALA działa na wielu polach, a o wysoki poziom usług dba tworząca to miejsce Weronika Niewiadomska–Woźniak. Kosmetolog z wieloletnim stażem, który doświadczenie zdobywała pracując w warszawskich klinikach i gabinetach kosmetologicznych. Obecnie poszerzająca swoją wiedzę na szkoleniach w Polsce i za granicą.

– Jako pierwsza w Kielcach wprowadziłam płatne konsultacje kosmetologiczne, które nie były jedynie dodatkiem do zabiegu, a pełnowartościową usługą rozpoczynającą pracę z klientem. Nasz gabinet wyróżnia holistyczne, czyli całościowe podejście. Spotkanie zaczynamy od konsultacji, podczas której przeprowadzany jest rzetelny wywiad z klientem. Następnie wykonujemy analizę multispektralną LUMISCAN, by ocenić stan skóry i wskazać jej ewentualne problemy – mówi kosmetolog Weronika Niewiadomska – Woźniak.

Po konsultacjach klient otrzymuje z kolei „beauty plan” z zaleceniami pielęgnacyjnymi, zaleceniami suplementacyjnymi opartymi o wyniki badań laboratoryjnych oraz spersonalizowanym planem zabiegów gabinetowych. – Warto zaznaczyć, że jako kosmetolodzy nie działamy szablonowo, schematycznie czy odtwórczo. Wierzymy, że za sukcesem terapii idzie przede wszystkim wzajemna zależność między kondycją skóry, a zdrowiem klienta. Swoimi efektami często dzielimy się w mediach społecznościowych i dlatego nasze obietnice nie są gołosłowne, a nasi klienci mogą  nam w pełni nam zaufać – przekazuje Weronika Niewiadomska – Woźniak.

Najlepsze kosmetyki oraz technologie

Warto podkreślić, że gabinet wykorzystuje laser naczyniowy, laser frakcyjny oraz radiofrekwencję mikroigłową. Oprócz tego klienci mogą skorzystać z technologii mikrofal, która sprawdza się przy walce z tkanką tłuszczową, czy też cellulitem. Ogromne możliwości daje także wspomniana już analiza multispektralna LUMISCAN. Ta nowatorska technologia sprawia, że konsultacje są bardziej dokładnie i bardziej zrozumiałe dla osób biorących w nich udział.

– LUMISCAN wykonuje serie zdjęć w rożnych rodzajach światła, uwydatniając nawet zmiany niewidoczne dla oka. Dodatkowym atutem jest to, że klient widząc swoją skórę na dużym ekranie, w dużych zbliżeniach i konkretnych światłach, jest bardziej świadomy problemów. A my jako kosmetolodzy możemy lepiej wytłumaczyć pewne zależności, procesy i w końcu sens wykonania danej procedury, czy też wprowadzenia określonych kosmetyków do pielęgnacji – tłumaczy kosmetolog Weronika Niewiadomska – Woźniak.

Dodaje przy tym, że LUMISCAN umożliwia również budowanie historii wizyt i monitorowanie efektów. – Stawiamy na indywidualne terapie i długotrwałe efekty. Jeśli chcesz właśnie w taki sposób zająć się swoją skórą, zapraszamy Cię do gabinetu – podsumowuje.

Promocje na Black Friday 

Do 27 listopada w Gabinecie LALA można skorzystać z promocji na różnego rodzaju zabiegi. Oferta zabiegów w promocyjnych cenach obejmuje:

1. LASEROTERAPIA – wykup trzy zabiegi na twarz (700 zł), a otrzymasz 50% rabatu
2. RF MIKROIGŁOWY – wykup trzy zabiegi na twarz (550 zł) , a otrzymasz 30% zniżki
3. ONDA – wykup trzy obszary 15cm:15cm , a za całość zapłacisz 1000 zł !
4. MIKRONAKŁUCIA NANOPORE PEN – 400 zł zamiast 500 zł za jeden zabieg.
5. MEZOTERAPIA IGŁOWA i STYMULATORY TKANKOWE – minus 20%.
6. MASAŻ KOBIDO – pakiet 6 zabiegów za 1200 zł
 

Przeczytaj także