Borys Budka: Mamy dobre pomysły na nowoczesną Polskę - wKielcach.info

Borys Budka: Mamy dobre pomysły na nowoczesną Polskę

Mamy dobre pomysły na nowoczesną Polskę – przekonywał  w sobotę w Kielcach kandydat na przewodniczącego PO  Borys Budka.  Parlamentarzysta spotkał się  z działaczami świętokrzyskiej Platformy, aby zabiegać o ich głos w nadchodzących wewnętrznych wyborach.

– PO może wygrać każde wybory, ale pod warunkiem, że będzie czerpała z potencjału ludzi. Buduję PO jako kapitan dobrego zespołu. Zespołu, w którym energia osób, które  po raz pierwszych przychodzą do polityki jest połączona  z doświadczeniem i wiedzą osób, które współtworzyły PO. Dobrym liderem jest się wówczas kiedy otacza się ludźmi, którzy w swoich dziedzinach są profesjonalistami – mówił parlamentarzysta.

Pytany przez dziennikarzy o swój pomysł  na partie odparł, że ma być ona nowoczesna i otwarta.

– PO jest i pozostanie partią środka. Zawsze będzie stała po stronie ludzi i będzie bronić ludzi parujących aby państwo nie zawłaszczało ich podatków. Będziemy w każdym miejscu w Polsce i będziemy odzyskiwać to zaufanie jako ludzie autentyczni” – dodawał.

O stanowisko szefa Platformy Obywatelskiej oprócz Budki ubiegają się: Joanna Mucha,  Bogdan Zdrojewski, Tomasz Siemoniak, oraz Bartłomiej Sienkiewicz. Budkę w Kielcach poparła Marzena Okła-Drewnowicz oraz Artur Gierada.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.