Przeczytaj także
Do sytuacji doszło w poniedziałek po godzinie 17 w miejscowości Deszno, leżącej w gminie Nagłowice (powiat jędrzejowski). Pracujący w gospodarstwie 61 – letni mężczyzna został poturbowany przez byka. Na miejsce przybył śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, jednak poszkodowany zmarł na skutek odniesionych obrażeń.
Informację przekazał asp. Paweł Mara, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie. – W poniedziałek po godzinie 17 w miejscowości Deszno, gmina Nagłowice, policjanci dostali informację, że 61 – letni mężczyzna został poturbowany przez byka. Na skutek obrażeń mężczyzna zmarł. Na miejscu lądowało lotnicze pogotowie ratunkowe. Mężczyzna miał obrażenia w postaci ran kłutych na klatce piersiowej i otarcia głowy oraz całego ciała– przekazuje rzecznik prasowy.
Samo zwierzę miało być z kolei już wcześniej planowane do uboju.




![[WIDEO] Korona szykuje rekordowy transfer. Golański: nie szukamy półśrodków, kadra powinna być skompletowana do obozu](https://wkielcach.info/wp-content/uploads/2026/06/batch_mini-1-750x375.jpg)


![[WIDEO] Korona szykuje rekordowy transfer. Golański: nie szukamy półśrodków, kadra powinna być skompletowana do obozu](https://wkielcach.info/wp-content/uploads/2026/06/batch_mini-1-360x180.jpg)
