DEBATA kandydatów na prezydenta Kielc. Temat: GOSPODARKA I ROZWÓJ - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

DEBATA kandydatów na prezydenta Kielc. Temat: GOSPODARKA I ROZWÓJ

Przeczytaj także

Przez ostatnie dwa tygodnie przepytywaliśmy wszystkich kandydatów na prezydenta Kielc w debatach tematycznych. Poruszyliśmy tematy dotyczące dróg i komunikacji, sportu i edukacji, kultury i czasu wolnego oraz gospodarki i rozwoju. W ostatniej debacie tematycznej kandydaci dyskutowali na temat gospodarki i rozwoju.

W pierwszej grupie debatowali Agata Wojda, Agata Marjańska, Adam Cyrański i Marcin Chłodnicki.

W drugiej grupie debatowali: Marcin Stępniewski, Kamil Suchański oraz Maciej Bursztein

ZOBACZ TRZECIĄ DEBATĘ – KULTURA I CZAS WOLNY

 

ZOBACZ DRUGĄ DEBATĘ W TEMACIE SPORT I EDUKACJA

ZOBACZ PIERWSZĄ DEBATĘ W TEMACIE DROGI I KOMUNIKACJA

W debatach udział wezmą wszyscy kandydaci na prezydenta Kielc, którzy w drodze losowania zostali podzieli na trzy i czteroosobowe grupy. Każda grupa otrzyma te same cztery pytania i jedno od naszych Czytelników. Dodatkowo każdy kandydat będzie mógł zadać jedno pytanie do wybranego kontrkandydata w każdej z debat. Tematami debat będą:

– Drogi i komunikacja

– Edukacja i sport

– Kultura i czas wolny

– Gospodarka i rozwój

– Zdecydowaliśmy się na tego typu format z jednej bardzo prostej przyczyny. Chcemy dać mieszkańcom Kielc jak największą możliwość poznania konkretnych rozwiązań programowych kandydatów w konkretnych dziedzinach życia miasta. Każdy zdaje sobie sprawę, jak ważne są te wybory, dlatego stawiamy na merytoryczną dyskusję, bez niepotrzebnego show. Nasi Czytelnicy i Obserwujący usłyszą poważne pytania i – mam nadzieję – poważne odpowiedzi – mówi Piotr Natkaniec, redaktor naczelny portalu wKielcach.info

Przeczytaj także