Dwa wypadki na terenie Kielc. Nie żyje 35 – letni mężczyzna - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

Dwa wypadki na terenie Kielc. Nie żyje 35 – letni mężczyzna

Przeczytaj także

fot. PSP Kielce

We wtorek na ulicy 1 Maja doszło do zdarzenia drogowego, wskutek którego śmierć poniósł 35 – letni mężczyzna. Według wstępnych ustaleń, miał on nie dostosować prędkości do warunków panujących na drodze i najprawdopodobniej najpierw uderzw zaparkowanego busa, a następnie w drzewo. Kolejny wypadek miał miejsce na ulicy Krakowskiej po godzinie 6 rano.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce przed godziną 2 nad ranem. – Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 35 – letni mężczyzna kierujący oplem, jadąc w kierunku Batalionów Chłopskich nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem. Najprawdopodobniej najpierw uderzył w zaparkowanego busa, a następnie w drzewo. 35 – latek w stanie ciężkim został zabrany do szpitala. Po godzinie 3 wpłynęła do nas informacja, że życia mężczyzny niestety nie udało się uratować. Na ten czas trwają czynności zmierzające do ustalenia szczegółowych okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia – przekazuje mł. asp. Małgorzata Perkowska – Kiepas, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

Wypadek miał miejsce również na ulicy Krakowskiej, po godzinie 6, na wysokości stacji Orlen na Białogonie. – 81 – letni kierujący oplem, jadąc lewym pasem w kierunku centrum nie ustąpił pierwszeństwa 38 – latce, która przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych. W wyniku poniesionych obrażeń, kobieta została zabrana do szpitala. Zarówno kierujący, jak i piesza byli trzeźwi – mówi ml. asp. Małgorzata Perkowska – Kiepas.

Przeczytaj także