Elektrycznie rozkładane fotele i obraz w 4K. Kino Helios szykuje salę jakiej w Kielcach jeszcze nie było!

Elektrycznie rozkładane fotele i obraz w 4K. Kino Helios szykuje salę jakiej w Kielcach jeszcze nie było!

Elektrycznie rozkładane fotele, obraz w rozdzielczości 4K oraz innowacyjny system dźwiękowy – Sala Dream powstaje w kieleckim Kinie Helios.  Pierwsza projekcja w tak komfortowych warunkach już w kwietniu.

Takiej sali kinowej w Kielcach jeszcze nie było. W sieci Helios rozpoczęła się modernizacja, której efektem będzie powstanie sali Dream, wyróżniającej się najwyższą jakością dźwięku i obrazu oraz regulowanymi skórzanymi fotelami.

W sali przygotowanych zostanie około 100 komfortowych miejsc. Skórzane fotele, z elektryczną regulacją, rozkładają się do pozycji leżącej. Każdy z nich jest wyposażony w dodatkowe pojemniki na popcorn oraz napój. Warunki do oglądania filmów są naprawdę wyjątkowe i od pierwszego seansu można się w nich zakochać! – zapewnia dyrektor kina Marcin Odzimkowski.

Oprócz wyjątkowo komfortowych miejsc siedzących sala Dream wyposażona zostanie  w projektor przystosowany do wyświetlania obrazu w rozdzielczości 4K. Uzupełnieniem będzie nowoczesny system nagłośnienia. Głośniki rozmieszczone zostaną nie tylko dookoła sali kinowej, ale także na jej suficie.  Dodatkowe kanały dźwiękowe pozwalają precyzyjnie umiejscawiać efekty audio w przestrzeni sali kinowej tworząc trójwymiarową głębię dźwięku.

Sale Dream działają już między innymi w  Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Łodzi oraz  Poznaniu. 

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o