Wypadek w Miedzianej Górze. 29 - latek z Węgier wypadł z toru, jest nieprzytomny - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

Wypadek w Miedzianej Górze. 29 – latek z Węgier wypadł z toru, jest nieprzytomny

Przeczytaj także

29 – letni obywatel Węgier został nieprzytomny przetransportowany do szpitala. To wynik wypadku, do którego doszło podczas przejazdu treningowego na torze w Miedzianej Górze. 

Aktualnie policja ustala szczegółowe okoliczności i przebieg zdarzenia. – W niedzielę przed godziną 10 do dyżurnego kieleckiej komendy wpłynęło zgłoszenie, że podczas przejazdu treningowego, 29 – latek kierujący nissanem wypadł z toru i uderzył w bariery. 29 – letni obywatel Węgier nieprzytomny został przetransportowany do szpitala – mówi mł. asp. Małgorzata Perkowska – Kiepas z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

Na torze w Miedzianej Górze w dniach 1 i 2 czerwca odbywają się SpeedGames Driftingowe Mistrzostwa Polski. W wydarzeniu bierze udział 70 topowych kierowców z Polski i zza granicy, którzy rywalizują w klasach PRO, SEMI-PRO, Speed Games. Start w niedzielę zaplanowano na godzinę 11, a zamknięcie bramek o 18.

Przeczytaj także