Korona zaprezentuje się w Parku Miejskim. Wcześniej pokaże nowe koszulki w odnowionym Sklepie Kibica - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

Korona zaprezentuje się w Parku Miejskim. Wcześniej pokaże nowe koszulki w odnowionym Sklepie Kibica

Przeczytaj także

Korona Kielce ogłosiła datę przedsezonowej prezentacji. Podopieczni Kamila Kuzery przedstawią się kibicom przed startem PKO BP Ekstraklasy w środę, 17 lipca w muszli koncertowej w Parku Miejskim im. Stanisława Staszica.

Na środę klub przygotował więcej niespodzianek. O godz. 15 odbędzie się otwarcie odnowionego Sklepu Kibica przy ul. Ściegiennego 8. Zostanie zaprezentowany w zupełnie nowej odsłonie dzięki metamorfozie wykonanej we współpracy z firmą 4F. Podczas otwarcia zostaną również zaprezentowane nowe koszulki na sezon 2024/25. Kibice będą mogli nabyć nowe trykoty domowe i wyjazdowe oraz złożyć zamówienia preorderowe na koszulki bramkarskie – wyjaśnia Rafał Kielczyk, dyrektor ds. marketingu w Koronie.

Na nowych koszulkach, przynajmniej na starcie sezonu, zabraknie logo sponsora na ich froncie. Jak już informowaliśmy, klub prowadzi dopiero rozmowy z firmami, które mogą zastąpić Suzuki. Ewentualna finalizacja zajmie jeszcze trochę czasu.

Przy okazji otwarcia Sklepu Kibica na placu w pobliżu kas stadionowych zostanie przygotowana strefa rozgrywki dla dzieci i dorosłych. O atrakcje zadba firma 4F.

Przedsezonowa prezentacja odbędzie się w muszli koncertowej w Parku Miejskim.

– Tam również będą przygotowane dodatkowe atrakcje dla fanów, między innymi od Canal+ i 4F. Kulminacyjnym punktem tego wydarzenia będzie oficjalna prezentacja sztabu szkoleniowego i zawodników pierwszej drużyny. Po zakończeniu części oficjalnej zawodnicy pozostaną do dyspozycji kibiców, którzy będą mogli zrobić sobie z nimi wspólne zdjęcie lub otrzymać autograf – wyjaśnia Rafał Kielczyk.

Przeczytaj także