Mistrz Polski sparodiował “słynną” zapowiedź swoich kibiców. Jak idzie sprzedaż karnetów? - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

Mistrz Polski sparodiował “słynną” zapowiedź swoich kibiców. Jak idzie sprzedaż karnetów?

Przeczytaj także

Trwa sprzedaż karnetów na mecze Industrii Kielce. Klub przygotował zabawny link promocyjny. Karnetowicze z poprzedniego sezonu mogą wykupować swoje miejsca do środy. Tego dnia ruszy również sprzedaż biletów na hitowe starcie z Paris Saint-Germain.  

Mistrz Polski ruszył ze sprzedażą karnetów z dużym opóźnieniem. Wszystko przez zawirowania właścicielskie. Co ciekawe, sam proces dystrybucji przebiega całkiem sprawienie. Klub osiągnął już 75 procent z zeszłorocznej puli. Notuje dobry współczynnik nowych karnetowiczów.  

Ci z poprzedniego sezonu muszą się pospieszyć. Swoje miejsca mogą wykupić do środy. Przysługuje im 10 procent zniżki. Jeśli tego nie zrobią, to w czwartek ich miejsca trafią do otartej sprzedaży karnetów i biletów na PSG (środa, 27 września, godz. 18.45).  

WIĘCEJ INFORMACJI O KARNETACH MOŻNA ZNALEŹĆ TUTAJ 

W poniedziałek rano Industria Kielce wypuściła kolejny materiał promocyjny. Arciom Karaliok i Michał Olejniczak sparodiowali zapowiedź kibiców Iskry z maja tego roku, w której fani  zachęcali do mocnego dopingu na meczach przeciwko Telekomowi Veszprem i Orlen Wiśle Płock. Czytanie z telefonów, zmieniony głos… zabrakło tylko kominiarek. To po prostu trzeba zobaczyć.  

A tak wyglądał oryginał:

Przeczytaj także