Żyjesz aktywnie? Nie daj się zatrzymać! Wybierz ubezpieczenie NNW - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

Żyjesz aktywnie? Nie daj się zatrzymać! Wybierz ubezpieczenie NNW

Przeczytaj także

Mówi się, że aktywny tryb życia to same zalety. Jesteśmy zdrowsi, dbamy o sylwetkę, mamy lepsze samopoczucie. Nawet krótka przebieżka może być sposobem na zredukowanie stresu. A wady? W tym miejscu trzeba wskazać kontuzje. Jak sobie poradzić z chwilową niedyspozycją?

Sport to zdrowie – to znane hasło powtarza każdy, do momentu doznania poważnej kontuzji. Niestety nawet chwila nieuwagi na siłowni czy podczas biegania może przyprawić nas o solidne kłopoty zdrowotne. Wówczas najważniejsze, żeby ze spokojną głową skupić się na powrocie do pełnej sprawności. A to umożliwia polisa NNW, czyli ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków.

Dlaczego warto zdecydować się na polisę NNW?

Po pierwsze, polisa NNW zapewnia Ci spokojną głowę i eliminuje obawy związane z ewentualnymi kosztami leczenia czy rehabilitacji. Ponadto, w przypadku poważniejszych incydentów, ubezpieczenie to może stanowić istotne wsparcie finansowe dla poszkodowanego lub jego rodziny. Wreszcie, wybierając polisę NNW, inwestujemy nie tylko w swoje bezpieczeństwo, ale także w swobodę i radość z uprawiania ulubionego sportu, wiedząc, że nawet w nieprzewidzianych sytuacjach, nasze zdrowie i finanse są należycie chronione.

Jeździsz rowerem? Ubezpieczenie NNW może okazać się niezastąpione!

Chociaż infrastruktura ścieżek rowerowych stale się rozrasta, wciąż przejechanie chociażby kilku kilometrów na rowerze wiąże się z uczestnictwem w ruchu drogowym. Ryzyko potrącenia przez samochód drastycznie wzrasta, dlatego ubezpieczenie NNW przyda się także bez wątpienia rowerzystom. A już w szczególności o polisie powinni pomyśleć ci cykliści, którzy preferują trudniejsze trasy czy np. downhill.

Podróżuj po całym świecie z ubezpieczenie NNW

Aktywny tryb życia nie ogranicza się wyłącznie do uprawiania sportów. Jest też grono osób, które nie potrafi siedzieć w domu przez dłuższy czas i chwilę po powrocie już obmyśla kolejną podróż. Poza naszymi czterema ścianami czekają na nas różnego rodzaju aktywności – od tych zupełnie niegroźnych, po sporty ekstremalne. Jeśli często podróżujesz, także za granicę, zabezpiecz się od następstw nieszczęśliwych wypadków, wykupując odpowiednie ubezpieczenie NNW, które pomoże Ci w trakcie zagranicznych tripów. Ochronę na całym świecie zyskujesz m.in. dzięki NNW w Balcia, gdzie nawet w podstawowym wariancie ochroną objęte są także aktywności sportowe. Planujesz uprawiać sporty zaliczane do ekstremalnych? Balcia ma także dla Ciebie rozwiązanie w postaci ochrony Extreme.

Rekreacja i relaks na świeżym powietrzu

Ubezpieczenie NNW to również dobra opcja dla osób, które lubią po prostu spędzać czas na łonie natury. Niestety urazy potrafią przytrafić się zarówno podczas wspinaczki górskiej, jak i spaceru po lesie. Ważne w takich sytuacjach, żeby wiedzieć, czy dana sytuacja objęta jest ochroną Twojego NNW. Dlatego warto wybierać ubezpieczenia z jasnymi zasadami. Wejdź na Balcia.pl i sprawdź, jak powinny wyglądać przejrzyste i zrozumiałe warunki ubezpieczenia.

Zobacz także ten artykuł o grze w pokera.

(artykuł sponsorowany)

Przeczytaj także