76 bramek w przegranym meczu SMS-u - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

Po przerwie reprezentacyjnej do gry wrócili szczypiorniści Szkoły Mistrzostwa Sportowego Kielce. W sobotnim meczu 9. kolejki Ligi Centralnej przegrali na wyjeździe z KPR-em Autoinwest Żukowo 36:40.

Przed startem tej serii podopieczni Radosława Wasiaka mieli trzy punkty przewagi nad swoim rywalem. Od początku zespoły grały z dużą intensywnością. Wynik oscylował wokół remisu, z lekką przewagą gospodarzy, którzy schodzili na przerwę przy wyniku 19:18 na swoją korzyść.

Druga część rozpoczęła się od trzech goli z rzędu zespołu z Kielc. W 41. minucie był remis 25:25. Od tego momentu KPR zbudował przewagę, której nie oddał do końca. Cały czas miał trzy, cztery trafienia zaliczki.

Najskuteczniejszy w szeregach SMS-u był Marcin Pepliński, który rzucił 14 bramek.

W środę podopieczni Radosława Wasiaka zagrają na wyjeździe z MKS-em Nielbą Węgrowiec.