Industria Kielce pojedzie do Zielonej Góry - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

Industria Kielce pojedzie do Zielonej Góry

Przeczytaj także

Industria Kielce rozpocznie zmagania w rundzie rewanżowej Orlen Superligi w Zielonej Górze. KGHM Chrobry Głogów poinformował, że w tamtejszej hali CRS rozegra spotkanie 14. serii z mistrzem Polski.

Pojedynek odbędzie się w sobotę, 2 grudnia o godz. 20. W tym terminie hala w Głogowie jest zajęta. Napięty terminarz nie pozwolił na zmianę daty tego meczu.

– Jak zwykle o tej porze, czyli w grudniu, w głogowskiej hali odbywa się nie tylko sportowa rywalizacja, ale również inne wydarzenia m.in. górnicze karczmy – informuje Katarzyna Zygier, prezes KS SPR-u Chrobrego S.A.

Głogów od Zielonej Góry dzieli 60 kilometrów. Zdaniem sternik klubu z Dolnego Śląska, takie spotkanie będzie idealną okazją do promocji piłki ręcznej w sąsiednim województwie. Chrobry zorganizuje transport dla swoich kibiców.

– O szczegółach jeszcze będziemy informować. Liczymy na wsparcie naszych kibiców. Mam nadzieję, że mecz będzie się cieszył również sporym zainteresowaniem mieszkańców Zielonej Góry i okolic – mówi Katarzyna Zygier.

Zanim Industria Kielce rozegra spotkanie w Głogowie w czwartek w domu zagra w HC Zagrzeb, a w niedzielę na wyjeździe z Zagłębiem Lubin. W przyszły czwartek podopieczni Tałanta Dujszebajewa podejmą jeszce Eurofarm Pelister.

Przeczytaj także