Orlicz z kolejnym punktem   - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

Mimo bardzo dobrej postawy Roberta Florasa, który wygrał dwa pojedynki singlowe, KS Global Pharmie Orliczowi 1924 Suchedniów nie udało się pokonać Akademii Zamojskiej. W niedzielę przegrał w swojej hali 2:2.

Robert Floras pokonał Tomasza Lewandowskiego 3:2 i Shodai Sakane 3:0. W pozostałych spotkaniach w grze pojedynczej Piotr Cyrnek przegrał z Shodai Sakane 0:3 (w pierwszym secie wygrywał 6:5, skończyło się 6:11), a Damien Provost z Piotrem Chodorskim 1:3. W czwartym secie Francuz prowadził 9:7, jednak nie utrzymał korzystnego wyniku.

Do rywalizacji deblowej przystąpili Daniel Bąk i Piotr Cyrnek, a ze strony przeciwników Piotr Chodorski i Tomasz Lewandowski. Gospodarze ponieśli porażkę 0:3, chociaż w drugim secie mieli szansę doprowadzić do remisu (10:9 i 12:11).

W ostatniej kolejce sezonu zasadniczego Orlicz zagra 21 grudnia w Zielonej Górze z Palmiarnią.

Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów – Akademia Zamojska Zamość 2:3

Robert Floras – Tomasz Lewandowski 3:2 (11:5, 13:15, 11:4, 10:12, 6:4)

Piotr Cyrnek – Shodai Sakane 0:3 (6:11, 8:11, 4:11)

Damien Provost – Piotr Chodorski 1:3 (7:11, 7:11, 11:5, 9:11)

Robert Floras – Shodai Sakane 3:0 (12:10, 11:4, 12:10)

Daniel Bąk/Piotr Cyrnek – Piotr Chodorski/Tomasz Lewandowski 0:3 (7:11, 13:15, 9:11