Papaj, Szmal i Dulnik z branżowymi wyróżnieniami - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

Papaj, Szmal i Dulnik z branżowymi wyróżnieniami

Przeczytaj także

Trzy osoby związane z kieleckim sportem znalazło się w gronie 40 wyróżnionych w drugim Plebiscycie Lider Sport Biznes Polska.

Jak czytamy na stronie internetowej sbpolska.pl: „ideą plebiscytu jest wyłonienie i wyróżnienie 40 liderów, którzy dzięki swojej charyzmie, wiedzy i doświadczeniu realnie wpływają na rozwój branży sportu i biznesu sportowego”.

Do plebiscytu zgłoszonych zostało 160 osób w pięciu sektorach. Liderów wyłoniło jury, składające się z członków zarządu Stowarzyszenia Sport Biznes Polska, ubiegłorocznych zwycięzców tytułu (wśród nich był Bertus Servaas – były prezes Vive Kielce) oraz przedstawicieli Partnerów Medialnych, tj.  serwisów WP SportoweFakty i Money.pl.

W sektorze organizacje sportowe wyróżnieni zostali: Paweł Papaj – wiceprezes KS Iskry Kielce oraz Sławomir Szmal – wiceprezes ds. szkolenia sportowego Związku Piłki Ręcznej w Polsce.

W gronie liderów „sponsorów sportu” znalazł się Piotr Dulnik, prezes Suzuki Motor Poland, który jest przewodniczącym rady nadzorczej Korony Kielce. Jego firma wspiera również kieleckie szczypiornistki, ale również aktywnie działa w całej Polsce, angażując się boks, koszykówkę i piłkę ręczną.

Przeczytaj także