Nowa inwestycja w pobliżu Rynku. Powstanie 85 mikroapartamentów [WIZUALIZACJE] - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

Nowa inwestycja w pobliżu Rynku. Powstanie 85 mikroapartamentów [WIZUALIZACJE]

Przeczytaj także

Wizualizacje: Smart Development

Smart Apart to nowa inwestycja, która powstaje przy ulicy Kaczyńskiego. Plany zakładają stworzenie 85 mieszkań o wymiarach od 25 do niemal 89 metrów kwadratowych. Mieszkańcy będą też mogli skorzystać z rowerowni i pralni samoobsługowej.

Poinformowano, że apartamenty będą wykończone według zamówionego pakietu lub oddawane w stanie deweloperskim.

– Wszystkie smartapartamenty wyposażone będą w ogrzewanie podłogowe. Wynika to z potrzeby optymalizacji powierzchni. Dzięki temu wszystkie ściany będą ustawne i pozbawione tradycyjnych grzejników. Atutem zapewne będzie elektroniczny system dostępu do lokali pozwalający w łatwy sposób kontrolować wynajem – czytamy na stronie Smart Development, czyli firmy odpowiadającej za przedsięwzięcie.

Zapowiedziano również, że na terenie inwestycji ma powstać dużo nasadzeń drzew i krzewów. Będą też zlokalizowane na parterze lokale usługowe, które zostaną przeznaczone dla gastronomii.

– Obecność 2 restauracji w budynku zapewne będzie dużym atutem przy późniejszym wynajmie. Także rowerownia wyposażona w rowery dla mieszkańców i pralnia samoobsługowa to atuty o których warto pamiętać podejmując decyzje o wyborze lokalu – pisze Smart Development.

5 – kondygnacyjny budynek ma posiadać monitoring oraz dwie nowoczesne windy. Wspomniano również o 11 miejscach parkingowych. Samo przedsięwzięcie ma być realizowane w latach 2022 – 2023.

– Dedykowane na wynajem mikroapartamenty, zostały zaprojektowane w trosce o oczekiwania swoich właścicieli oraz wynajmujących je osób, przebywających terminowo w Kielcach. To także idealne rozwiązanie dla startujących w dorosłe życie. Wykończone w wysokim standardzie lokale będą się cieszyć dużym zainteresowaniem wśród wynajmujących, co pozwoli na szybki zwrot inwestycji – zaznaczono.

Przeczytaj także