Mini centrum handlowe przy Krakowskiej gotowe. Jest m.in. "Biedronka" [ZDJĘCIA] - wKielcach.info - najważniejsze wiadomości z Kielc

Mini centrum handlowe przy Krakowskiej gotowe. Jest m.in. „Biedronka” [ZDJĘCIA]

Przeczytaj także

Prace budowlane przy ulicy Krakowskiej zmierzają ku końcowi. Dlatego już od czwartku 26 maja kielczanie będą mogli korzystać z „Biedronki”, będącej częścią mini centra handlowego. Nowe budynki znajdują się niedaleko serwisu samochodowego, a także sklepu Lidl.

Przypomnijmy, że mowa o inwestycji powstającej na działce mającej 1,1 hektara. Znajdujące się tutaj obiekty zostały przebudowane i przekształcone w pawilony handlowe. Dojazd do nich jest możliwy od ulicy Krakowskiej, gdzie zadbano o poszerzenie wjazdu, usunięto także pobliskie ekrany akustyczne. Do mini centrum handlowego dotrzeć można również od strony Lidla.

„Biedronka” umieszczona została w budynku jednopoziomowym. Z kolei w dwupoziomowym klienci mają znaleźć między innymi sklep odzieżowy. Ponadto inwestor planuje stworzyć dodatkowe obiekty. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, powierzchnią zainteresowane są takie sklepy jak Pepco, czy Rossman.

 

Przeczytaj także